Jak co roku przedszkolaki z Grzegorzowic świętowały Dzień Pluszowego Misia.

Dzieci w tym roku ze względu na pandemię nie mogły przynieść do przedszkola i pochwalić się swoimi ukochanymi Misiami, ale na szczęście w przedszkolu jest 1 Miś, który towarzyszy nam w tym roku podczas realizacji projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” – to nasz Misio Ptysio. Dzieci same wybrały imię.

Przedszkolaki najpierw poznały historię powstania maskotki Misia. W tym roku prezentację na temat Pluszowego Misia mogły zobaczyć na nowym monitorze multimedialnym. Od niedawna cieszymy się nowym sprzętem i wykorzystujemy jego możliwości. Dziękujemy bardzo Panu Adamowi Porwal i firmie Henkel, dzięki którym uzyskaliśmy niezbędne na ten cel środki finansowe,   oraz naszej nauczycielce Pani Agnieszce Kornas-Zuber, która przygotowała i przetłumaczyła wszystkie niezbędne wnioski na język angielski.

Dzieci, po zapoznaniu się z historią powstania Pluszowego Misia oraz przypomnieniu bajek, w których główną rolę odgrywa miś, wykonały pracę plastyczną – „Buźkę Misia”.

Ten wyjątkowy dzień upłynął w bardzo „przytulnej” atmosferze.

 

Skip to content