8 grudnia 2020 r. przedszkolaki z Grzegorzowic zabrały się za świąteczne pieczenie pierniczków. Niestety w tym roku nie mogła nam towarzyszyć żadna mama, ale dzieci poradziły sobie śpiewająco – można powiedzieć, że dosłownie, ponieważ w tle słychać było kolędy, a przedszkolaki nuciły sobie lub głośno śpiewały. Jeden chłopiec stwierdził, że przy takiej muzyce robota lepiej idzie.

Najpierw dzieci dzielnie wyciskały foremkami kształty – najwytrwalsze przy tej pracy były dwie 4-letnie dziewczynki Lenka i Martynka Sz. Później była kolej na tą bardziej ekscytującą część czyli dekorowanie – było bardzo kolorowo. Niektóre przedszkolaki wymyśliły nawet system pracy grupowej tzn. jedna osoba smarowała lukrem, a druga układała kolorową posypkę. Ta praca sprawiła dzieciom dużo radości.

Przedszkolaki z Grzegorzowic życzą wszystkim Wesołych Świąt!

Skip to content