W tym tygodniu wójt Piotr Rybka spotkał się z dzielnicowym mł. Asp. Pawłem  Malcharczykiem, który ze względu na awans zawodowy, żegna się ze stanowiskiem dzielnicowego naszej gminy. Wójt w  imieniu rady gminy oraz całej społeczności podziękował za wzorową współpracę, podkreślając wysokie i profesjonalne a zarazem ludzkie podejście do w relacjach każdego mieszkańca. Na ręce policjanta włodarz gminy złożył pamiątkowe podziękowanie i upominek życząc jednocześnie powodzenia na kolejnych stanowiskach. Policjant również dziękował za współpracę. – Bardzo dobrze mi się przez te wszystkie lata pracowało na terenie gminy Rudnik. Będę to mile wspominał. Życzę każdemu dzielnicowemu, aby trafiła mu się taka gmina i tacy mieszkańcy –  podkreślał dzielnicowy Paweł Malcharczyk.