Od początku maja Gminą Rudnik swoją opieką jako dzielnicowego obejmuje asp. szt. Grzegorz Antkowiak, który zastąpił na tym stanowisku mł. asp. Pawła Malcharczyka.

Nowy dzielnicowy w  służbach mundurowych pracuje od 2006r, mianowany na stanowisko dzielnicowego w 2010r, od 2017 roku na stanowisku starszego dzielnicowego gdzie swym nadzorem obejmował rejon będący częścią Śródmieścia w Katowicach. Aktywnie angażował się w problemy społeczności lokalnej. Udzielał się w cyklicznych spotkaniach na temat bezpieczeństwa współpracując w Katowicach z Katolicką Fundacją Dzieciom, Seniorami w Archikatedrze Chrystusa Króla, a także jej duszpasterzami, MOPS-em Katowice, przedszkolami, podmiotami gospodarczymi i społecznością lokalną, co zostało odzwierciedlone w pochwałach i podziękowaniach z MOPS Katowice, KFD Katowice oraz nagrodach przyznanych przez Prezydenta Miasta Katowice.  

Wyniki w służbie osiągnięte w poprzednich miejscowościach przez dzielnicowego były dla przełożonych zadowalające. Skutkowały one wieloma zatrzymaniami osób popełniających przestępstwa, poszukiwanymi nakazami sądowymi i listami gończymi, duża ilością ujawniania i represjonowania sprawców wykroczeń szczególnie uciążliwych dla społeczeństwa. Aktywnie angażował się w problemy społeczności lokalnej. Udzielał się w cyklicznych spotkaniach na temat bezpieczeństwa współpracując w Katowicach z Katolicką Fundacją Dzieciom, Seniorami w Archikatedrze Chrystusa Króla, a także jej duszpasterzami, MOPS-em Katowice, przedszkolami, podmiotami gospodarczymi i społecznością lokalną, co zostało odzwierciedlone w pochwałach i podziękowaniach z MOPS Katowice, KFD Katowice oraz nagrodach przyznanych przez Prezydenta Miasta Katowice.  

Poza służbą wolny czas poświęca dla rodziny w formie spacerów, wypoczynku na wolnym powietrzu. Zainteresowania to przede wszystkim sport.

Z nowym dzielnicowym można się kontaktować w godzinach służbowych pod numerem komórkowym 727 032 574 lub stacjonarnym 47 85 563 64. 

Nowemu dzielnicowemu życzymy owocnej i satysfakcjonującej pracy, a przede wszystkim życzliwości ze strony mieszkańców.

 

Skip to content