Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki gminnego konkursu dla przedszkolaków pt. „Strażacy w akcji”. W konkursie wzięły udział dzieci ze wszystkich placówek przedszkolnych naszej gminy: Gamowa, Brzeźnicy, Szonowic, Grzegorzowic i Rudnika. Do Urzędu Gminy w Rudniku nadesłano 51 prac, które podzielone były na dwie kategorie wiecowe: „Maluchy” oraz „Starszaki”. 21 czerwca br. komisja konkursowa oceniając prace plastyczne wzięła pod uwagę ich zgodność z tematem, pomysł, estetykę wykonania oraz wykorzystaną technikę plastyczną. Wybrano 6 najciekawszych prac.

            W kategorii „Maluchy” najlepszą pracą okazała się praca Mikołaja Tumulla z przedszkola w Grzegorzowicach, drugie miejsce zajęła Amelia Filik z Gamowa, a na trzecim miejscu uplasował się Miłosz Kałdoński z Rudnika.

            W „Starszakach” najlepszą pracę przedstawił Dominik Korycik z przedszkola w Brzeźnicy, drugie miejsce zajął Adam Strzeduła z Gamowa, a trzecie miejsce zajął Mikołaj Mrowiec z Rudnika.

Dla zwycięzców Wójt Gminy Rudnik zafundował nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników konkursu słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorom nagrodzonych prac bardzo mocno gratulujemy!!!

Skip to content