W związku z niepokojącymi informacjami nt. reklamujących się firm montujących instalacje OZE i podszywającymi się pod dofinansowanie gminne, informujemy, że Urząd Gminy Rudnik nie wysyła przedstawicieli firm do mieszkańców w sprawie montażu instalacji z projektu „Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Gminy Krzanowice i Gminy Rudnik”.

Na obecna chwilę urząd gminy weryfikuje złożone w 2017 roku wnioski i przygotowuje się o do wyłonienia w formie przetargu firmy, która będzie realizowała montaż instalacji. Obecnie gmina nie ma wyłonionej firmy do przeprowadzenia prac projektowych i montażowych.

Zalecamy ostrożność w kontaktach z takimi firmami i osobami.

Wszystkie informacje o realizacji naszego projektu publikujemy na gminnej stronie internetowej oraz gminnym Facebooku a także poprzez Sołtysów.

W razie wątpliwości prosimy także o sprawdzanie informacji telefonicznie w urzędzie (tel. 32 410 64 28 wew. 106).

O rozpoczęciu realizacji: podpisanie umowy, montażu urządzeń w ramach projektu zostaną państwo poinformowani osobiście!

Skip to content