W dniu 19 maja bieżącego roku Jubileusz Diamentowych Godów obchodzili Państwo Róża i Rudolf Dziadzka ze Sławikowa. Ślub cywilny zawarli przed sześćdziesięcioma laty w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łubowicach, kościelny natomiast w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Świętego Jerzego w Sławikowie.

Oboje pochodzą z jednej miejscowości, a poznali się na zabawie wiejskiej. Pan Rudolf to wyuczony kowal, pracował w warsztacie PKS w Raciborzu. Pani Róża pracowała jako krawcowa w Raciborzu oraz zajmowała się dziećmi i domem.

Doczekali dwójki dzieci, sześciorga wnuków i siedmiorga prawnuków.

Dostojnym Jubilatom życzenia złożyli Wójt Gminy Piotr Rybka i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Sabina Zięć.

Państwu Róży i Rudolfowi życzymy wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze. Niech nigdy nie brakuje im zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

Skip to content