W imieniu i na prośbę Dyrektora KOWR OT Częstochowa, serdecznie zapraszamy  wszystkich zainteresowanych Rolników na posiedzenie Rady Powiatowej ŚIR Powiatu Raciborskiego, które odbędzie się: 17 stycznia 2023 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego w Raciborzu,  ul. Zamkowa 2.

W ramach w/w posiedzenia Rady Powiatowej, w związku z  inicjatywą i prośbą Dyrektora KOWR OT w Częstochowie,  odbędzie się spotkanie z rolnikami Powiatu Raciborskiego, dotyczące wedle planów KOWR OT Częstochowa,  prezentacji, omówieniu i dyskusji nad Projektem programu restrukturyzacji gospodarstw rolnych Rudnik oraz Tworków – Wojnowice.

Śląska Izba Rolnicza