W związku z zapytaniami mieszkańców dotyczącymi organizowanego w GCKiS im. J. von Eichendorffa w Łubowicach w dniu jutrzejszym (czwartek 16 lutego br.) o godzinie 19:00 spotkaniu na temat Odnawialnych Źródeł Energii, Urząd Gminy w Rudniku informuje, iż organizatorem spotkania jest podmiot prywatny NIE ZWIĄZANY Z REALIZOWANYM OBECNIE GMINNYM PROJEKTEM OZE, a wszelkie próby podszywania się pod realizowany projekt gminny są NADUŻYCIEM.
 
?Przypominamy, iż w wszelkich sprawach dotyczących realizowanego gminnego projektu parasolowego pn. „Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Gminy Rudnik „, mieszkańcy informowani są osobiście w formie pisma urzędowego lub telefonicznie przez pracownika urzędu, a także na stronie internetowej i gminnym profilu facebookowym.
 
❗️Dlatego prosimy o zachowanie ostrożności.
 
?W razie wątpliwości prosimy o kontakt z urzędem gminy pod numerem 32 410 64 28 wew.106.
Skip to content