Uczestnicy wakacyjnych zajęć organizowanych przez Gminę Rudnik, spędzili dzisiaj dzień na sportowo. Organizatorzy zafundowali im rozgrywki na hali sportowej przy szkole w Rudniku, na boisku Orlik oraz na placu zabawy i nauki NIVEA. W tym dniu odwiedził uczestników Wójt Piotr Rybka, który przywiózł uczestnikom niespodziankę: na pamiątkę udziału w wypoczynku gminnym każdy uczestnik otrzymał upominek: kolorowy plecak szkolny. Ale plecak nie był pusty! Każdy wakacjusz znalazł w swoim plecaku przekąski, soczek, piórnik na nowy rok szkolny i kartę prezentową do Empiku na kwotę 100 zł. Uśmiechnięte buzie i gromkie brawa – takie było  potwierdzenie,  że prezent trafił w gusta obdarowanych!

W piątek ostatni wyjazd I turnusu – do Miasteczka Twinpigs w Żorach – uczestnikom życzymy miłego pobytu pełnego niezapomnianych wrażeń, a wszystkich uczniów już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłorocznym wypoczynku wakacyjnym Gminy Rudnik.

 

                                                                                              

Skip to content