Dzisiaj szósty, ostatni już dzień akcji wakacyjnej dla uczniów z Gminy Rudnik. Dzisiaj naszą grupę gościł ksiądz Joachim Augustyniok, który oprowadził po kościele pw. Świętego Jerzego w Sławikowie i opowiedział  historię dzieci, które zginęły w odmętach Odry pod koniec XIX wieku. Potem Zygmunt Kandora pokazał ciekawe miejsca  w pałacu w Sławikowie i w równie ciekawych opowieściach przybliżył historię pałacu i jego właścicieli. Na zakończenie, w leśniczówce w Ponięcicach, uczniowie brali udział w „leśnych zajęciach” oraz w zawodach strzelania z łuku. Każdy z uczestników otrzymał upominek na pamiątkę udziału w wypoczynku gminnym: kolorowy plecak szkolny z przekąskami, soczkiem, piórnikiem na nowy rok szkolny i kartą prezentową do Empiku na kwotę 100 zł.

Dziękujemy młodym podróżnikom za udział w naszej akcji wakacyjnej i życzymy wspaniałego dalszego czasu wakacji! Wszystkich zachęcamy do udziału  w przyszłym roku! Tym zaś, którzy wspomogli Gminę Rudnik w trakcie trwania „Wakacji z Gminą Rudnik”, serdecznie dziękujemy!

Skip to content