Kochani Czytelnicy

Z myślą o Was, korzystających z naszych zasobów bibliotecznych, wspólnie z Empik Go przygotowujemy specjalną ofertę na 2024 rok. Czytelnik uzyska na 30 dni bezpłatny dostęp do pełnego katalogu ebooków, audiobooków i podcastów.

Dbamy o Wasze potrzeby czytelnicze i staramy się dostarczać Wam jak najlepsze możliwości.

Bardzo prosimy o zgłaszanie chęci korzystania z kodów bezpłatnego dostępu do Empik Go- wiodącej aplikacji do czytania i słuchania książek.

Można zgłosić chęć skorzystania z naszej oferty dostępu do bezpłatnych ebooków i audiobooków, poprzez kontakt telefoniczny: 32 410 64 14, osobiście w bibliotece lub też skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie internetowej : www.gbprudnik.naszabiblioteka.com „zapytaj bibliotekarza”. W zgłoszeniu podaj swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który będziemy mogli przesłać kod dostępu w 2024 roku.

Skip to content