W dniu 18 stycznia bieżącego roku Jubileusz Diamentowych Godów obchodzili Państwo Helga i Henryk Neblik z Szonowic. Ślub cywilny zawarli w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rudniku, kościelny dwa dni później w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Świętej Katarzyny również w Rudniku.

Oboje ciężko pracowali na gospodarstwie rolnym. Pan Henryk dodatkowo pełnił swego czasu  funkcję komendanta straży pożarnej w Szonowicach. Pani Helga zajmowała się domem i wychowanie dzieci. Doczekali dwóch synów  i córki, 9 wnuków oraz 3 prawnuków.

Dostojnym Jubilatom życzenia złożyli Wójt Gminy Piotr Rybka i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Sabina Zięć.

            Państwu Heldze i Henrykowi życzymy dużo zdrowia, pogody ducha, wszelkiej pomyślności oraz kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych szczęścia i radości, aby wspólnie doczekać kolejnych jubileuszy.       

   

Skip to content