Trwa rekrutacja do szkół i przedszkoli na rok dydaktyczny 2024/2025

Informujemy, iż trwa rekrutacja do szkół i przedszkoli na rok dydaktyczny 2024/2025 funkcjonujących na terenie Gminy Rudnik. Wszelkie informacje udzielają placówki oraz informacje znajda Państwo na stronach internetowych placówek.

Do Pobrania – ZARZĄDZENIE NR RZW.23.2024 Wójta Gminy Rudnik z dnia 31 stycznia 2024 r.
w sprawie ustalenia terminów rekrutacji i kryteriów naboru do samorządowych przedszkoli oraz do
klas pierwszych w szkołach podstawowych, dla których Gmina

11 marca Dzień Sołtysa

Z okazji Dnia Sołtysa przypadającego w dniu 11 marca wszystkim Sołtysom oraz Członkom Rad Sołeckich z terenu Gminy Rudnik życzymy dużo zdrowia, satysfakcji z podejmowania kolejnych  inicjatyw oraz dalszej owocnej pracy służącej rozwojowi sołectw i lokalnej społeczności, a także wielu sukcesów i pomyślności w życiu osobistym.

Piotr Rybka

Wójt Gminy Rudnik