Wyniki jakości wody dostarczanej przez rudnicki ZWiUK

W związku z nieprawdziwymi informacjami rozprowadzanymi w opinii mieszkańców dotycząca jakości wody dostarczanej przez ZWiUK, Urząd Gminy w Rudniku oraz ZWiUK w Rudniku przedstawia aktualne badania jakości wody, które są regularnie przeprowadzane.

Dementując nieprawdziwe informacje, zapewniamy Państwa, iż dostarczana przez ZWiUK w Rudniku do naszych gospodarstw domowych woda, jest zdatna do spożycia, spełnia wszystkie wymagania sanitarne, jest regularnie badana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w certyfikowanej placówce badawczej. Najnowsze wyniki badań załączone są poniżej w zdjęciach.

Inwestycje te przyczynią się do uzyskania jeszcze wyższej jakości wody pitnej dostarczanej do naszych mieszkańców.

Aktualne wyniki badań znajda Państwo na stronie internetowej gminy w zakładce – ZWIUK RUDNIK – JAKOŚĆ WODY

Pragniemy także poinformować, iż w tym tygodniu podpisane zostały umowy na realizację zadania pn. „Modernizacja i budowa sieci wodociągowej wraz z zakupem niezbędnego sprzętu na bieżące utrzymanie infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Rudnik”. Więcej na temat zakresu inwestycji znajdą Państwo w „Sprawozdaniu z działalności samorządu lokalnego” za lata 2019-2024 na stronie 63-68.  POBIERZ

Najnowsze Wyniki Badań Laboratoryjnych