Gmina Rudnik zaprasza chętne dzieci na letnie półkolonie

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU – do pobrania

Aktualizacja 12.06.2024r:

Opłaty za półkolonie (na I i II turnus) oraz karty kwalifikacyjne uczestników będą odbierane w dniu 17 czerwca 2024 r. w Szkole Podstawowej w Rudniku, ul. Słoneczna 1 w godzinach 14.00 – 16.00. Opłatę należy uiścić w gotówce.

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU – do pobrania

Komunikat ws. oświadczeń dla beneficjentów programu „Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”

Wszystkim, użytkującym laptopy otrzymane w grancie „Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” przypominamy o obowiązku złożenia oświadczenia o posiadaniu i użytkowaniu otrzymanego sprzętu. Termin złożenia oświadczenia: 30 czerwiec 2024 r.
Formularz oświadczenia został przekazany w dniu podpisywania umowy w Urzędzie Gminy, dodatkowo – do pobrania poniżej.

Oświadczenie do pobrania – tutaj