Na hali sportowej w Rudniku odbył się powiatowy turniej halowej piłki nożnej dziewcząt klas gimnazjalnych. Do rywalizacji sportowej przystąpiły cztery szkoły: Tworków, Kornowac, Pietrowice Wielkie, Rudnik. Spotkania stały na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie, a dziewczyny wykazały się dużymi umiejętnościami piłkarskimi. Najlepszym zespołem okazały się piłkarki z Rudnika, które wygrały wszystkie swoje mecze, zdobywając komplet punktów. Skład zwycięskiego zespołu z Rudnika – Sandra Kowacz, Martyna Grygutis, Konstancja Pal, Jennifer Czapek, Gabriela Niemiec, Kinga Kuźniar, opiekunem zespołu jest Bożena Walaszek.

WYNIKI

PIETROWICE – RUDNIK  1:2

TWORKÓW – KORNOWAC  0:4

PIETROWICE – KORNOWAC 1:0

RUDNIK – TWORKÓW 16:0

PIETROWICE – TWORKÓW 10:0

RUDNIK – KORNOWAC 3:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1m RUDNIK – 9 pkt – 21/1

2m PIETROWICE – 6 pkt – 12/2

3m KORNOWAC – 3 pkt – 4/4

4m TWORKÓW – 0 pkt – 0/30

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Skip to content