Przedszkole Brzeźnica!
Od 1 marca trwa rekrutacja dzieci do brzeźnickiej placówki przedszkolnej. Wójt Gminy Rudnik ze swej strony dołoży wszelkich starań by wszystkie dzieci znalazły dla siebie miejsce w przedszkolu. Jeżeli będą chętni to istnieje możliwość otwarcia drugiego oddziału przedszkolnego w tej placówce. Pobyt dzieci w przedszkolu 9 godzinny. Zapisy będą trwały od 1 do 30 marca 2018r. Podobnie jak w roku ubiegłym rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola składali do 22 lutego w placówce tzw. deklarację woli kontynuowania edukacji przedszkolnej. Wnioski można pobrać ze strony internetowej oraz w placówce przedszkolnej.

Przedszkole Rudnik
Już 01 marca rusza rekrutacja dzieci do placówki w Rudniku i Oddziału Zamiejscowego w Szonowicach. Zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Rudnik zapisy będą trwały od 1 do 30 marca 2018r. Podobnie jak w roku ubiegłym rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola składali do 22 lutego w placówce tzw. deklarację woli kontynuowania edukacji przedszkolnej. Szczegóły i dokumenty do pobrania pod linkiem na starej stronie serwisu informacyjnego Gminy Rudnik w zakładce oświata, rekrutacja: http://old.gmina-rudnik.pl/main/536

Przedszkole Grzegorzowice
1 marca rusza rekrutacja dzieci do placówki w Grzegorzowicach. Zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Rudnik zapisy będą trwały od 1 do 30 marca 2018r. Podobnie jak w roku ubiegłym rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola składali do 22 lutego w placówce tzw. deklarację woli kontynuowania edukacji przedszkolnej. Wniosek można pobrać ze strony internetowej oraz w placówce przedszkolnej.

Przedszkole Gamów
1 marca rusza rekrutacja dzieci do placówki w Gamowie. Zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Rudnik zapisy będą trwały od 1 do 30 marca 2018r. Podobnie jak w roku ubiegłym rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola składali do 22 lutego w placówce tzw. deklarację woli kontynuowania edukacji przedszkolnej. Wniosek można pobrać ze strony internetowej oraz w placówce przedszkolnej.Link: http://old.gmina-rudnik.pl/main/537/3355

There are no comments yet.