Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy. 
  I pierwszy promień bliskiej wiosny

  Dzień bez kłopotów i bez trosk. 
  Dużo radości. 
                  Dla mamy, Pani, dla dziewczynek, 
                  W domu, w przedszkolu, na wycieczce. 
                  Każdego dnia dobry uczynek – 
                  To jest od chłopców upominek”.

 8 MARCA  to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy składali życzenia Dziewczynkom i Paniom pracującym w przedszkolu. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów… 

Święto było okazją do zorganizowania wyborów Miss Dziewczynek. Chłopcy, którzy w tym dniu zasiadali w Jury wybierali „Najbardziej roześmianą Miss”, „Najbardziej rozskakaną Miss”, „Miss równowagi” oraz „Miss szybkości”. Oczywiście wybór był bardzo trudny i Jury po burzliwych obradach przyznało tytuł  Miss Przedszkola wszystkim dziewczynkom, które brały udział w zmaganiach konkursowych. Małe Miss zostały nagrodzone gromkimi brawami i kwiatkami z niespodzianką.

Wszystkie Panie duże i małe dziękują Chłopakom za udany i sympatyczny dzień.

Skip to content