Marszałek Województwa Śląskiego Pan Michał Woś zaprasza Seniorów Powiatu Raciborskiego na spotkanie środowisk senioralnych, które dobędzie się w dniu 9 maja 2019r. o godzinie 15.30 w Raciborskim Centrum Kultury  – Dom Kultury „Strzecha”, ul. Londzina 38 w Raciborzu.

Program spotkania:
 –Otwarcie spotkania przez Pana Marszałka Michała Wosia i Pana Wiceprezydenta Raciborza Michała Fitę.
 -Instrumenty Polityki Senioralnej Województwa Śląskiego  – Pan Grzegorz Baranowski Dyrektor ROPS Województwa Śląskiego.
 –Informacje o  projekcie grantowym dla Seniorów Województwa Śląskiego – Pani Joanna Jeleniewska – ROPS Województwa Śląskiego.
 – „Konsument Senior” – Pani Anna Szukalska Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta w Raciborzu.

Serdecznie zapraszamy!

Autor: UM Racibórz