Zgodnie z przyjętą Uchwłą nr XII/101/2019 Rady Gminy Rudnik z dnia 27 listopada 2019 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu udzielenia dotacji na realizację przedsięwzięć służących ochronie powietrza na terenie Gminy Rudnik w ramach „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Rudnik”

Wójt Gminy Rudnik  ogłasza nabór wniosków o dotację na wymianę starego źródła ciepła na nowe ekologiczne źródło ciepła.

Nabór wniosków odbędzie się w terminie: od 10.02.2020r. do 28.02.2020r.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem (Regulamin stanowi załącznik do Uchwały) udzielenia dotacji dostępnym poniżej.

Wnioski można pobrać poniżej lub osobiście w Urzędzie Gminy Rudnik – sekretariat urzędu na parterze.

Zainteresowani mieszkańcy proszeni są o wypełnienie wniosku i złożenie go w sekretariacie w wyżej wskazanym terminie w godzinach pracy urzędu.

Poniżej dokumenty do pobrania:

UCHWAŁA ws dotacji do wymiany źródła ciepła

Oświadczenie o tytule prawnym do nieruchomości

Zgoda na realizację zadania

Protokół odbioru końcowego