Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że od stycznia 2021r. funkcjonuje nowy Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Rudnik. Nowy publikator został udostępniony pod adresem www.bip.gmina-rudnik.pl. System jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (zgodnie z międzynarodowym standardem WCAG 2.0.), posiada czytelny i przyjazny wygląd oraz pozwala na szybkie wyszukiwanie informacji. W związku z prowadzonymi na bieżąco pracami na nowej platformie BIP-u (uzupełnienia formularzy, wniosków ect.) w celu przeglądania lub pobrania odpowiednich dokumentów, istnieje dalsza możliwość sięgnięcia do  zawartości poprzedniego BIP-u, który został przeniesiony do archiwum i udostępniony  w linku na stronie startowej nowego biuletynu oraz pod adresem www.arch.bip.gmina-rudnik.pl

Biuletyn Informacji Publicznej (BIP) został stworzony w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej w postaci elektronicznej. Biuletyn ten składa się z witryn WWW, na których władze publiczne oraz inne podmioty wykonujące zadania publiczne udostępniają informacje publiczne wymagane przez polskie prawo.

 

Skip to content