Szanowni Państwo,

z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej proszę Państwa Dyrektorów, Nauczycieli i Pracowników oświaty o przyjęcie wyrazów szczerego uznania, gratulacji i podziękowań za rzetelne wykonywanie powierzonych zadań.

Państwa codzienna i wytrwała praca, pełna poświęcenia i zaangażowania, zasługuje na szczególne uznanie, bowiem proces dydaktyczno-wychowawczy niesie ze sobą ogromną odpowiedzialność. Dziękujemy Państwu za efektywną pracę, realizowaną w tak nietypowych warunkach, związanych z obowiązującymi ograniczeniami i rygorem sanitarnym. Warto podkreślić, że w obecnym, trudnym czasie z optymizmem podejmujecie Państwo swe obowiązki zawodowe, jednocześnie pomagając uczniom odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Wraz z życzeniami i podziękowaniami pragniemy przekazać Państwu także słowa wsparcia. Prosimy również o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa i ostrożność. Jesteśmy przekonani, że Państwa odpowiedzialna postawa pozwoli na kontynuację procesu kształcenia i wychowania młodego pokolenia.

Życzymy Państwu wielu sukcesów, satysfakcji z pracy zawodowej, a także wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.

Z wyrazami szacunku

Piotr Rybka                                                                                                                                                         Ireneusz Jaśkowski

Wójt Gminy Rudnik                                                                                                                              Przewodniczący Rady Gminy Rudnik