Szanowni Mieszkańcy Gminy Rudnik,

Wychodząc naprzeciw podatnikom, którzy chcieliby skorzystać z pomocy pracownika Urzędu Skarbowego w Raciborzu przy samodzielnym złożeniu zeznania podatkowego przez internet w usłudze Twój e-PIT za rok 2022,  organizujemy w tutejszym urzędzie w Rudniku dzień konsultacji i pomocy w złożeniu zeznania podatkowego z udziałem pracownika Urzędu Skarbowego.

Chętnych mieszkańców naszej gminy prosimy o potwierdzenie do 14 kwietnia br. o chęci skorzystania i wżęcia udziału w złożeniu zeznania podatkowego drogą elektroniczną. Zgłoszenia chętnych przyjmujemy drogą telefoniczną pod nr tel. 32 410 64 28 lub osobiście w sekretariacie.

Termin spotkania z pracownikiem Urzędu Skarbowego w Urzędzie Gminy Rudnik odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2023 r. (poniedziałek) w godzinach do  10:00 do 12:00.

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content