W związku z napływającymi informacjami, o otrzymywaniu przez uczestników gminnego projektu dofinansowania instalacji fotowoltaicznych pism od zakładu energetycznego: Tauron Sprzedaż Sp. z o.o. dotyczących przesłania aneksów do umów zmieniających dotychczasowe zasady rozliczenia energii elektrycznej na system wprowadzony nowelizacją ustawy tj. netbilling, informujemy, iż:

KAŻDY KTO OTRZYMAŁ W/W PISMO, CHCĄC UTRZYMAĆ STARY SYSTEM ROZLICZEŃ, POWINIEN NIEZWŁOCZNIE SKONTAKTOWAĆ SIE Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA TAURON, CELEM POINFORMOWANIA O ZAWARCIU UMOWY NA MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ Z JEDNOSTKĄ SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO PRZED 31.03.2022 r

W ŻADNYM WYPADKU NIE NALEŻY:

– podpisywać Aneksów do Umowy Sprzedaży Energii Elektrycznej dot. modelu rozliczeń netbiling (wzór poniżej dot. rozliczenia netbiling – rozliczenie na nowych zasadach).

 
Oświadczenie do Tauronu ws starego systemu rozliczeń tzw. net-metering do pobrania – TUTAJ
 
 
Urząd Gminy w Rudniku
Skip to content