W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny w Gminnym Centrum Informacji w Rudniku odbył się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej w kategoriach Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. Uczestnicy rozwiązywali wymagający test składający się z 30-stu pytań z zakresu pożarnictwa. Ze wszystkich uczestników została wyłoniona 3 najlepszych z poszczególnych kategorii:

Szkoła podstawowa:

  1. Dominik Rybka
  2. Tomasz Krzykała
  3. Mateusz Koczy

Gimnazjum:

  1. Magdalena Morawiec
  2. Julia Pośpiech
  3. Jolanta Fojcik

Zwycięzcy Turnieju w kategoriach Szkoła Podstawowa i Gimnazjum będą reprezentowali naszą Gminę w rywalizacji na szczeblu powiatowym.

W komisji Turnieju zasiedli: Prezes Powiatowego ZOSP RP Stefan Kaptur, opiekun jednostek OSP z terenu Gminy Andrzej Charuk oraz Wójt Gminy Rudnik Piotr Rybka

Skip to content