Drodzy Mieszkańcy Gminy Rudnik,

Firma ECO-TEAM sp. z o.o. sp. k. realizująca na terenie naszej Gminy w ramach gminnego projektu OZE montaż kolektorów słonecznych rozpoczęła wysyłanie sms-ów z informacją o przeprowadzeniu audytu technicznego przedmontażowego do osób biorących udział w projekcie.

Sms-y o następującej treści:

„Witam, w dniu ……….. w godzinach ………… na terenie gminy Rudnik zostaną przeprowadzone audyty techniczne przedmontażowe pod kolektory słoneczne z gminnego projektu OZE. Wizja trwa ok. 20 min. Jeżeli termin Państwu odpowiada to proszę o potwierdzenie (wystarczy sms zwrotny „ok”). W przypadku Państwa nieobecności lub chęci umówienia się na konkretną godzinę, proszę o kontakt przez SMS! Pozdrawiam, audytor terenowy EcoTeam – wykonawcy projektu.

Osoby przeprowadzające audyt będą posiadały przy sobie identyfikatory z pieczątką Gminy Rudnik

Pierwsze sms-y zostały już wysłane do mieszkańców z proponowaną datą audytu wyznaczoną na 12.12.2022

Skip to content