Nowy Dyrektor SPZLA Pani mgr Barbara Wyrobek

Po wygranej w konkursie na stanowisko Kierownika Samodzielnego Publicznego Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego w Rudniku Pani mgr Barbara Wyrobek zastąpi na tym stanowisku dotychczasowego Kierownika SPZLA Pana dr Marka Dudę. Pożegnanie dotychczasowego dyrektora miało miejsce w dniu 25 lipca 2023 r.

Ustępującemu kierownikowi SPZLA w Rudniku za niespełna 20-letnią pracę na rzecz SPZLA w Rudniku kierownictwo Urzędu Gminy w Rudniku na czele z Zastępcą Wójta Tomaszem Kruppa złożyło podziękowanie za  wieloletnią współpracę na rzecz mieszkańców naszej gminy, życząc jednocześnie dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

W dniu 26 lipca 2023 r.  nowy kierownik SPZLA w Rudniku Pani Barbara Wyrobek, po gratulacjach oraz życzeniach związanych z objęciem funkcji,  przedstawiła wizję ośrodka na kolejnych kilka lat, po czym podziękowała doktorowi Dudzie za dotychczasowe kierowanie placówkami.

Jak informuje nowy Kierownik SPZLA, w ośrodkach zdrowia w Rudniku, Łubowicach i w Szonowicach nadal przyjmować będą ci sami lekarze co dotychczas. Godziny przyjęć poszczególnych lekarzy wywieszone są na terenie ośrodków zdrowia oraz na stronie internetowej gminy (Harmonogram przyjęć do pobrania)

Skip to content